Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Regulamin

Regulamin rezerwacji i realizacji wizyt:

 1. YASUMI Instytut Zdrowia i Urody  zwany dalej "Yasumi  Instytut Zdrowia i Urody" ze stroną internetową www.kalisz.yasumi.pl oraz siedzibą w Kaliszu ul.M.Kopernika 13
 2. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 8:00 - 20:00, sobota: 9:00 - 15:00. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Yasumi jest nieczynne.
 3. Yasumi oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, fachowe porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, bonów prezentowych, pakietów zabiegowych i wielu innych usług.
 4. Klient przed wykonaniem zabiegu w trakcie konsultacji ma obowiązek poinformować pracownika Yasumi o wszelkich chorobach, alergiach, przyjmowanych lekach, suplementach diety, ciąży, połogu wstawionych protezach, zastawkach, rozruszniku serca, wykonanych zabiegach w domu lub w innym salonie oraz pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu.
  Klient ma obowiązek do stosowania się do zaleceń po zabiegu zgodnie z instrukcją przekazaną podczas zabiegu. Yasumi nie bierze odpowiedzialności za powikłania po zabiegu, brak efektów zabiegu w przypadku nie stosowania się do zaleceń po zabiegu oraz pielęgnacji domowej.
 5. Wszelkie reklamacje dotyczące zabiegu należy zgłosić na piśmie (osobiście dostarczając podpisaną reklamację lub mailowo kalisz@yasumi.pl) w ciągu maksymalnie 48h od wykonania zabiegu. Do rozpatrzenia reklamacji konieczna może być osobista konsultacja z odpowiednim terapeutą w Yasumi w ciągu 72h od wykonania zabiegu. Dalsze postępowanie reklamacyjne podlega przepisom kodeksu cywilnego. Na malowanie hybrydowe udzielamy 7 dni gwarancji licząc dzień wizyty jako pierwszy dzień gwarancji.
 6. Zakup usługi w Yasumi jest równoznaczne ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Yasumi oraz że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje powikłań po zabiegu w wyniku niepoinformowania o zaistniałych przeciwwskazaniach lub niezastosowania się do zaleceń po zabiegu całkowitą odpowiedzialność będzie ponosił Klient, co za tym idzie zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Yasumi.
 7. Ceny zawarte w cenniku na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, w zależności od ilości zużytego materiału oraz indywidualnie dopasowanej oferty dla Klienta.
 8. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.
 9. Karnety wykupione w Yasumi ważne są przez okres 6 miesiący od daty wykonania pierwszego zabiegu lub zgodnie z terminem określonym na piśmie przez kosmetologa. 
 10. Nasze promocje i rabaty nie łączą się ze sobą oraz z voucherami, bonami zniżkowymi i bonami  prezentowymi.
 11. Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych usług lub kosmetyków.
 12. Za przedmioty pozostawione bez opieki na terenie Yasumi nie ponosi odpowiedzialności.
 13. Za usługi świadczone w Yasumi płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową, voucherami, bonami lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 2 dni przed umówionym zabiegiem.
 14. W przypadku gdy Klient rezerwuje zabiegi dla 2 i więcej osób lub zabiegi których czas trwania przekracza 2,5 godziny Instytut Yasumi pobiera zadatek w wysokości min. 50zł za każdą rozpoczętą godzinę rezerwacji. Zadatek przepada w przypadku nie zrealizowania zamówionej usługi w terminie. 
  Płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej na 2 dni przed umówionym zabiegiem. 
 15. Klienta obowiązuje zakaz spożywania alkoholu i środków odurzających w dniu wizyty.
 16. Klient, który posiada voucher, bon lub zaproszenie, którym opłacony zostanie zabieg winien okazać go przed rozpoczęciem zabiegu, a poinformować o jego posiadaniu przy dokonywaniu rezerwacji, podając numer zaproszenia.
 17. Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem, bonem prezentowym lub voucherem, może jednokrotnie opuścić umówiony zabieg, konieczne jest jednak odwołanie wizyty z zachowaniem min. 72 godzin. Jeżeli 72-godzinne wyprzedzenie nie zostanie zachowane Yasumi SPA ma prawo traktować usługę jako  zrealizowaną. W przypadku kiedy Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem, bonem prezentowym lub voucherem powtórnie nie przyjdzie na umówioną wizytę, Instytut Yasumi traktuje to jako usługę zrealizowaną, kwota zgodnie z rodzajem usługi zostanie potrącona z karnetu, bonu lub vouchera. Z bonu potrącana jest wartość umówionej wizyty, czyli w przypadku bonu na konkretny zabieg bon przepada, a w przypadku rezerwacji zabiegu w ramach bonu kwotowego, z bonu potrącana jest wartość umówionego zabiegu (jeśli jest to usługa "Konsultacja z zabiegiem", z bonu potrącane jest 150zł)
 18. W przypadku, gdy Klient 2-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej wizyty pracownik ma prawo poprosić o dokonanie wpłaty zadatku, który przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Przedpłaty można dokonać gotówką, kartą lub przelewem na konto. Kwota musi zostać zaksięgowana na koncie najpóźniej na 2 dni przed terminem zabiegu.
 19. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Yasumi są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do zaleceń pracowników. 

 

Regulamin nabywania i realizacji bonów upominkowych:

 1. Definicje: bon upominkowy, zwany dalej Bonem - bon na określony zabieg/pakiet zabiegów/określoną kwotę nabywany przez Klienta Instytutu, zwanego dalej Zamawiającym, dla osoby trzeciej, zwanej dalej Obdarowaną. Instytut – placówka YASUMI, w której nabywany i realizowany jest Bon (YASUMI Instytut Zdrowia i Urody, ul. Kopernika 13, 62-800 Kalisz).
 2. Bony upoważniają do skorzystania z usług/zakupu produktów zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 3. Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty z podaniem numeru Bonu (znajduje się w dolnej części Bonu) pod numerem telefonu Instytutu 660-32-14-10, bądź osobiście w Instytucie.
 4. Bon należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.
 5. Bon ważny jest przez 6 miesiący od momentu jego nabycia. 
 6. Bony nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
 7. W przypadku, gdy wartość usługi i/lub nabywanych preparatów jest niższa niż wartość Bonu, SPA nie jest zobowiązany do zwrotu różnicy wartości.
 8. W przypadku, gdy wartość usługi i/lub nabywanych preparatów przekroczy wartość Bonu, Obdarowany dopłaca różnicę.
 9. Jeżeli Bon obejmuje zabiegi, które z powodu istnienia przeciwwskazań nie mogą zostać wykonane u Obdarowanego, istnieje możliwość ich zamiany na inne o tej samej lub podobnej wartości.
 10. Bony nie łączą się z promocjami i rabatami dostępnymi w Instytucie.
 11. Bon może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w Instytucie.
 12. Bon kupiony w YASUMI Instytucie Zdrowia i Urody  przy ul. Kopernika 13 w Kaliszu może zostać zrealizowany w innych placówkach jedynie po wcześniejszym ustaleniu.
 13. Bon może być wykorzystany do zapłaty za preparaty i/lub usługi tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.
 14. W przypadku nie odwołania lub nie przełożenia drogą mailową (kalisz@yasumi.pl) lub telefoniczną 660-32-14-10 zarezerwowanej wizyty  minimum 48 h przed zaplanowanym terminem, z bonu potrącana jest wartość umówionej wizyty, czyli w przypadku bonu na konkretny zabieg bon przepada, a w przypadku rezerwacji zabiegu w ramach bonu kwotowego, z bonu potrącana jest wartość umówionego zabiegu (jeśli jest to usługa "Konsultacja z zabiegiem", z bonu potrącane jest 150zł)
 15. Sposób pakowania Bonu oraz zawarte w nim dodatki (gratisy) zależą od wartości Bonu:
  • Bony podarunkowe do 199 zł występują w formie zaproszenia w ręcznie zalakowanej kopercie.
  • Bony podarunkowe od  200 zł - 299zł pakowane są gratis w ozdobne pudełko prezentowe z firmowym ręczniczkiem (do wyboru różne rodzaje kartoników według dostępności), dołączamy w prezencie jedną próbkę kosmetyku Yasumi 2ml ( w zależności od dostępności). 
  • Do bonów podarunkowych od wartości 300 - 499zł dołączamyozdobne pudełko + firmowy ręczniczek gratis, dwa mini produkty Yasumi według dostępności, m.in. Facial toner (50ml), Micellar Liquid 3 in 1 (50ml), peeling do ciała Topaz/Amethyst/Onyx/Jasper (50g) lub zamiennie herbatę Yasumi w szklanym sloiczku, japońską maskę Mitomo
  • Do bonów podarunkowych od wartości 500 - 699zł dołączamy ozdobne pudełko + firmowy ręczniczek gratis 3 mini produkty Yasumi według dostępności 
  • Do bonów podarunkowych od wartości 700 - 999zł dołączamy ozdobne pudełko + firmowy ręczniczek gratis 3 mini produkty Yasumi według dostępności j/w., Gold Sensation Face serum 15 ml
  • Do bonów podarunkowych powyżej 1000zł dołączamy ozdobne pudełko + firmowy ręczniczek gratis 3 mini produkty Yasumi według dostępności j/w., Gold Sensation Face set.
 16. W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje manager Instytutu.
 17. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów. Zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią akceptują go w całości.
 18. Ochrona danych osobowych:
  • Kupujący dokonując Zamówienia, zakupu i rejestracji w Sklepie wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych podanych w formularzu zamówień w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) tzw. „RODO”. Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu zawarcia, realizacji lub rozwiązania umowy sprzedaży Bonów i realizacji Usług.
  • Administrator przetwarza dane osobowe w celu realizacji umowy (zakup Bonu).
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Yasumi Sp zo.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Kaliszu ul.Kopernika 13, NIP 618-207-26-45
  • Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.
  • Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie niezbędnych danych osobowych i adresowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.

Zadatek na zabieg

W związku z potrzebą zapewnienia Państwu najwyższej jakości obsługi i zwiększenia ilości dostępnych terminów rezerwacji, wprowadziliśmy do naszego Instytutu system zadatkowy, który stanowi potwierdzenie wizyty. Wielu klientów mimo potwierdzenia terminu nie stawia się na umówione wizyty – co powoduje niepotrzebne blokowanie terminów.

Regulamin

 1. Zadatek pobierany jest na rzecz wykonanego zabiegu.
 2. Zadatek pobierany jest w wybrane dni o największym obłożeniu w Instytutucie, które ustala manager SPA, a także każdorazowo w przypadku wizyty trwającej 2h oraz dłuższej.
 3. W przypadku rezerwacji wizyt w terminie określonym w punkcie 2 wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 50zł za każdą rozpoczętą godzinę rezerwacji. Kwota zadatku będzie odjęta przy płatności za usługę. Niektóre usługi tj. pakiety zabiegowe wymagają zadatku w wysokości 100% wartości pakietu.
 4. Zadatek należy wpłacić w terminie 24h od dokonania rezerwacji. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana. Brak wpłaty zadatku oznacza rezygnację z usługi.
 5. Opłata może być uiszczona w recepcji Instytutu 
 6. W przypadku posiadania bonu podarunkowego kwotowego lub na konkretny zabieg, podczas rezerwacji, zadatek zostaje automatycznie pobrany z bonu, o czym informuje pracownik Instytutu.
 7. O konieczności wpłaty zadatku podczas rezerwacji telefonicznej informuje pracownik Instytutu. Przy rezerwacji online widoczny jest komunikat informujący o wymaganej wpłacie zadatku.
 8. W przypadku nie odwołania lub nie przełożenia wizyty drogą mailową (kalisz@yasumi.pl) minimum 3 dni przed zaplanowanym terminem, zadatek przepada, a w przypadku posiadania bonu podarunkowego wartość bonu zostaje pomniejszona o kwotę zadatku.
 9. W przypadku przełożenia lub odwołania wizyty co najmniej 3 dni przed planowaną wizytą zadatek jest zwracany w sposób, w jaki wpłynął (gotówka, karta, przelew, pobranie z bonu) lub pozostaje do wykorzystania na poczet innych zabiegów (do indywidualnej decyzji klienta). W celu anulowania rezerwacji, należy w mailu (kalisz@yasumi.pl) podać termin rezerwacji oraz nazwisko klienta. Zadatek zostanie zwrócony do 72h od zgłoszenia anulacji lub zmiany terminu wizyty.

Konto bankowe

58 1090 1128 0000 0001 0830 4737

W tytule prosimy wpisać nazwisko, na jakie dokonana jest rezerwacja oraz termin wizyty.

RODO - POLITYKA PRYWATNOŚCI, INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH W YASUMI INSTYTUCIE ZDROWIA I URODY KALISZ

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informujemy:

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest YASUMI Sp. Z o.o. Spółka komandytowa ul. Kopernika 13, 62-800 Kalisz, NIP: 618-207-26-45
 2. Twoje dane osobowe, w szczególności dane wrażliwe, chronione są z najwyższą starannością. W tym celu, wdrożyliśmy m.in. adekwatne procesy i procedury oraz środki mające to zapewnić.
 3. W YASUMI Instytucie Zdrowia i Urody w Kaliszu przetwarzane są takie dane osobowe jak na przykład: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, informacje o odbytych zabiegach itp. Zostaniesz o nie poproszona/y w trakcie rejestracji lub podczas wypełniania Karty Klienta.
 4. USŁUGA KOSMETYCZNA W YASUMI Instytucie Zdrowia i Urody w Kaliszu
  - Twoje dane osobowe podawane przez wykonaniem usługi będą przetwarzane, WYŁĄCZNIE w celu realizacji umowy wykonania wybranej przez Ciebie usługi. Podstawę do tego stanowi art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.
  - Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia umowy i realizacji usługi oferowanej w YASUMI INSTYTUCIE ZDROWIA i URODY w Kaliszu, ul. Kopernia 13, 62-800 Kalisz. W przypadku ich niepodania, nie zostanie wykonana zamawiana przez Ciebie usługa.
  - Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji usługi oraz po jej zakończeniu, w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych tj.:
  i) marketingu własnych produktów lub usług,
  ii) dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku realizacją usługi – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi terminów przedawnienia roszczeń, art. 117 i nast. ustawy Kodeks cywilny (Dz. U. 1964, nr 16 poz. 93. ze zm.).
  - Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi systemu do zarządzania gabinetem, dostawcę usługi mailingu, itp.
 5. USŁUGA NEWSLETTER
  - Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy promocji.
  - Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  - Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  - Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  - Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
 6. FORMULARZ KONTAKTOWY
  - Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  - Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  - Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  - Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.
 7. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 8. Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
 9. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Regulamin programu lojalnościowego:

Regulamin Załącznik numer 3

Polityka prywatności:

Polityka prywatności

Zasady umawiania i przebieg wizyt w aktualnym reżimie sanitarnym:

Zgodnie z  zaleceniami GIS przedstawiamy zasady bezpieczeństwa w aktualnym reżimie sanitarnym.

ZASADY UMAWIANIA I PRZEBIEG WIZYTY

 1. Na zabiegi można się umawiać wyłącznie zdalnie (telefonicznie, mailowo, on-line: https://www.moment.pl/yasumi-kalisz lub poprzez messenger.
 2. Klient wchodząc do budynku powinien mieć na sobie maseczkę. Po wejściu do gabinetu zostanie poproszony o dezynfekcję rąk.
 3. Przed wykonaniem zabiegu może odbyć się bezdotykowy pomiar temperatury ciała wyłącznie po wcześniejszej zgodzie klienta. Wizyta nie odbędzie się gdy termometr wskaże wartość 37,5 lub wyższą.
 4. Przed każdym zabiegiem w czasie potwierdzania wizyty jest przeprowadzany wywiad epidemiologiczny. Ankieta przeprowadzana jest w związku z zagrożeniem koronawirusem.
 5. Informujemy, iż zgodnie z zaleceniami GIS prowadzimy dobowy rejestr osób korzystających z zabiegów z wymaganymi danymi kontaktowymi.
 6. Na wizyty należy przychodzić bez osób towarzyszących. Osoby niepełnoletnie oraz niepełnosprawne powinny stawić się na wizytę z jednym opiekunem. W przypadku pacjentów niepełnoletnich lub wymagających osoby towarzyszącej – zarówno pacjent jak i osoba towarzysząca przechodzą ww. procedurę epidemiologiczną.
 7. Na wizytę stawiamy się punktualnie. Poczekalnia jest wyłączona z użytku. W przypadku przybycia przed czasem wizyty prosimy o pozostanie przed budynkiem. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy jesteśmy gotowi wcześniej na wprowadzenie Cię do gabinetu zabiegowego, zadzwoń do nas. W recepcji mogą przebywać 3 zachowując bezpieczny osoby + personel, zachowując bezpieczny odstęp 2 m.
 8. Na zabiegi przyjmujemy wyłącznie klientów z ujemnym wywiadem epidemiologicznym. Jeżeli masz jakiekolwiek objawy chorobowe zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania przez nas usług.
 9. Preferowana jest płatność bezgotówkowa.
 10. Jeśli planujesz wykonać kilka zabiegów zaplanuj je możliwie w jednym dniu, by ograniczyć wizyty.
 11. W dniu poprzedzającym planowaną wizytę skontaktujemy się z Tobą w celu jej potwierdzenia oraz upewnimy się, że ryzyko zakażenia SARS COV-2 jest zminimalizowane.
 12. W trakcie wizyty zabrania się korzystania z telefonów komórkowych.
 13. W gabinecie masz możliwość zamiany Twojej maski na maskę jednorazową.

 

Zdajemy sobie sprawę, że wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale bardzo zależy nam na tym, żeby klienci w naszym instytucie czuli się i byli bezpieczni.

 

SPRZEDAZ BONÓW PODARUNKOWYCH I KOSMETYKÓW PROWADZIMY NA ZASADACH  PRZEWIDZIANYCH DLA SKLEPÓW, BEZ DOBOWEJ REJESTRACJI KLIENTÓW

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Tel. 62 501-54-35

Tel. 660-32-14-10

Regulamin realizacji bonu zniżkowego 30zł:

1.  Voucher 30zł należy zrealizować w YASUMI SPA w Kaliszu przy ul. Kopernika 13 w terminie podanym na voucherze

2.   Voucher upoważnia do skorzystania z jednej usługi zgodnie z obowiązującym cennikiem przez właściciela vouchera,

którego dane widnieją na voucherze i obniża wartość rachunku o 30zł. Minimalna cena jednej usługi, przy której obowiązuje voucher to 150zł. (np. w przypadku zabiegu o wartości 150zł kwota płatności z voucherem to 120zł).

3.     Gość zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty pod numerem telefonu YASUMI SPA (62 501-54-35, 660-32-14-10), online www.https://www.moment.pl/s/yasumi-kalisz bądź osobiście w recepcji YASUMI SPA.

4.      Voucher należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.

5.      Voucher nie łączy się z promocjami i rabatami dostępnymi w YASUMI SPA.

6.      Voucher nie może zostać wykorzystany na zakup i/lub realizację bonu podarunkowego YASUMI.

7.      Voucher nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę.

8.      Voucher może być wykorzystany do zapłaty wyłącznie w okresie jego ważności. Nie ma możliwości przedłużenia daty ważności vouchera.

9.    Jedna osoba może otrzymać jeden voucher i zrealizować jeden voucher. Vouchery są wydawane po realizacji usługi z bonów podarunkowych w recepcji SPA. W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje manager YASUMI SPA.

Regulamin realizacji bonu zniżkowego 50zł:

1.  Voucher 50zł należy zrealizować w YASUMI SPA w Kaliszu przy ul. Kopernika 13 w terminie podanym na voucherze

2.   Voucher upoważnia do skorzystania z jednej usługi zgodnie z obowiązującym cennikiem przez właściciela vouchera,

którego dane widnieją na voucherze i obniża wartość rachunku o 50zł. Minimalna cena jednej usługi, przy której obowiązuje voucher to 200zł. (np. w przypadku zabiegu o wartości 200zł kwota płatności z voucherem to 150zł).

3.     Gość zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty pod numerem telefonu YASUMI SPA (62 501-54-35, 660-32-14-10), online www.https://www.moment.pl/s/yasumi-kalisz bądź osobiście w recepcji YASUMI SPA.

4.      Voucher należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu.

5.      Voucher nie łączy się z promocjami i rabatami dostępnymi w YASUMI SPA.

6.      Voucher nie może zostać wykorzystany na zakup i/lub realizację bonu podarunkowego YASUMI.

7.      Voucher nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę.

8.      Voucher może być wykorzystany do zapłaty wyłącznie w okresie jego ważności. Nie ma możliwości przedłużenia daty ważności vouchera.

9.    Jedna osoba może otrzymać jeden voucher i zrealizować jeden voucher. Vouchery są wydawane po realizacji usługi z bonów podarunkowych w recepcji SPA. W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzje podejmuje manager YASUMI SPA.

Regulamin realizacji zniżki urodzinowej:

1. Zniżka urodzinowa w kwocie 50zł może być zrealizowana wyłącznie w gabinecie Yasumi w Kaliszu ul.Kopernika 13

2. Klient może wykorzystać zniżkę 50zł na dowolny zabieg na twarz lub oklad na ciało w kwocie powyżej 200zł. Oznacza to, że wybrany zabieg będzie obniżony o 50zł od ceny regularnej.

3. Zniżki urodzinowej nie można przekazać innemu klientowi

4. Zniżka ważna jest przez 7 dni od otrzymania smsa z informacją o nadaniu takiej zniżki

5. Zniżka urodzinowa nie łączy się z płatnością bonem podarunkowym oraz innymi rabatami, kuponami zniżkowymi dostępnymi w gabinecie.

Regulamin promocji na dzień kobiet i dzień mężczyzn "weź sprawy w swoje ręce":

Regulamin. 

1. Promocja obowiązuje na całą ofertę z wyłączeniem innych aktualnych promocji, pakietów i karnetów OPEN, zniżek urodzinowych.
2. Promocja polega na udzieleniu rabatu 50% na drugi dokładnie taki sam zabieg (na te same obszary twarzy lub ciała) wykupiony w dniach 7-8 marca 2022r. Aby skorzystać z promocji należy wykupić jednorazowo dwa identyczne zabiegi.
3. Jedna osoba może skorzystać z promocji jednokrotnie.
4. Jeśli zabieg, który klient chce wykupić jest aktualnie w promocji, cena zakupu liczona jest od ceny regularnej.
5. Z wykupionych zabiegów należy skorzystać w godzinach otwarcia INSTYTUTU w terminie 9.03.2022-9.04.2022.
6. W przypadku wykupienia oferty na pedicure leczniczy zabieg wykonuje wyłącznie podolog Karolina.
7. Z zabiegów można skorzystać wyłącznie w INSTYTUCIE ZDROWIA I URODY YASUMI w Kaliszu ul.Kopernika 13

8. Płatności można dokonać osobiście w recepcji Instytutu lub przelewem na wskazany numer konta 58 1090 1128 0000 0001 0830 4737. Akceptujemy płatności zaksięgowane do środy 9.03.2022 włącznie. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko oraz wpisać rodzaj zabiegu np.masaż klasyczny 1+2 za 50%.
9. Z oferty mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

10. Zabiegów z oferty promocyjnej nie można wykupić w formie bonów podarunkowych.

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem