Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Marta Balcer – Kosmetolog, Linergistka
Marta Balcer

Kosmetolog, Linergistka

Linergistka z wieloletnim doświadczeniem z zakresu makijażu permanentnego. Kosmetyka, wizaż oraz fotoepilacja. Jej silnymi atutami są: zdolności manualne, poczucie odpowiedzialności w wykonywaniu zabiegów, cierpliwość , takt i kultura osobista.

Agata Frątczak – Kosmetolog
Agata Frątczak

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach na twarz. Posiada  szeroki zakres wiedzy, co przekłada się na odpowiednio dobrane metody zabiegowe oraz ich skuteczność. Kieruje się zasadą holistycznego i indywidualnego podejścia do klienta. Poza pracą interesuje się kosmetyką naturalną. Łączy wiedzę podręcznikową i wyniesioną ze studiów z  tradycyjnymi, naturalnymi sposobami dbania o zdrowy i młody wygląd.  

Marta Kranc – kosmetolog
Marta Kranc

kosmetolog

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu. Specjalizuje się w zabiegach na twarz. Posiada  szeroki zakres wiedzy, co przekłada się na odpowiednio dobrane metody zabiegowe oraz ich skuteczność.

Karolina Chojak – Fizjoterapeutka
Karolina Chojak

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, której pasją są masaże lecznicze, odchudzające i relaksacyjne (masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi, masaż lomi-lomi, masaż shiatsu) . Dbałość o każdy szczegół i odpowiednią atmosferę podczas masaży sprawia, że klienci chętnie wracają do gabinetu.

Izabela Stępniak – Fizjoterapeutka
Izabela Stępniak

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, która zadba o Ciebie poprzez indywidualne, kompleksowe podejście dobierając odpowiednie zabiegi dostosowane do Twoich potrzeb na sprzęcie najwyższej jakości .Dla klienta  szukającego relaksu oferuje szeroki wybór masaży i zabiegów relaksacyjnych ,dzięki którym ciało i umysł odpocznie od codzienności.

Agnieszka Jędrzejak – fizjoterapeutka
Agnieszka Jędrzejak

fizjoterapeutka

Marta Juszczak – fizjoterapeutka
Marta Juszczak

fizjoterapeutka

Katarzyna Stefańska

Manicurzystka,pedicurzystka, wizażystka

Emilia Weszka – Kosmetolog, Manicurzystka, Pedicurzystka, Wizażystka
Emilia Weszka

Kosmetolog, Manicurzystka, Pedicurzystka, Wizażystka

Kosmetolog , specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych dłoni i stóp, wizażu. Praca jest jej pasją i podchodzi do niej z dużym zapałem i zaangażowaniem. Precyzyjnie wykonuje przedłużanie rzęs metodą 1:1 oraz 2:1, a do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Cechuje ją niezwykła skrupulatność, delikatność i spokój, które w połączeniu z ogromną wiedzą zdobytą podczas studiów i pracy  gwarantują klientom profesjonalne doradztwo z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i doboru kosmetyków.

Małgorzata Wolff – Manager Instytutu, Dietetyk
Małgorzata Wolff

Manager Instytutu, Dietetyk

Dietetyka to jej życiowa pasja. Planując diety stawia na naturalność, w której tkwi sekret do zdrowego stylu życia. Prawidłowa dieta to nie jadłospis stosowany przez jakiś czas lecz sposób odżywiania, który powinien naturalnie wejść nam w nawyk. Nie jest zwolenniczką restrykcyjnych diet gdyż uważa, że jedzenie powinno być przyjemnością  a nie koniecznością.

Partnerzy

                                         

Chcesz zostać Partnerem YASUMI?. Napisz do nas: kalisz@yasumi.pl

Zapraszamy wkrótce.