Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Oferta wakacyjna w gabinecie Yasumi Kalisz

Marzysz o wysokich szpilkach, ale nie lubisz uczucia bólu nóg? Dużo stoisz, siedzisz lub podróżujesz samolotem, przez co Twoje nogi są spuchnięte i obrzmiałe? Nasz zabieg Light Legs dedykowany jest zmęczonym nogom i problemowi obrzęków! Metodą body wrap owiniemy nogi specjalistycznym bandażem terapeutycznym Yasumi SalisDrain. Następnie zastosujemy technologię BOA DR Life, czyli mechanicznego drenażu limfatycznego. Końcowym etapem jest aplikacja Yasumi Emerald Light Legs, która odświeża i chłodzi, daje ukojenie  ciężkim i zmęczonym nogom oraz stopom. Zawiera Cryo-complex z zawartością mentolu, który przyjemnie ochładzi i odpręża skórę. Ekstrakt z Alg Laminaria bogaty jest w składniki mineralne, a kamfora działa dezynfekująco. 

Letnie kwasy ( Lactobionowy i Ferulowy) dostarcza Ci efektu promienistej cery, gładkości, promienistości oraz oczyszczenia, a to wszystko BEZ EFEKTU ŁUSZCZENIA! To zabiegi, którym spokojnie możesz się poddać w okresie letnim, nie martwiąc się o konsekwencje wystawiania cery na promienie słoneczne.

Głębokie OxyHialuroNawilżenie Lux Zabieg głęboko nawilżający na bazie kwasu hialuronowego zapobiegający utracie wody przez skórę. Wykorzystane w zabiegu efektywne i delikatne techniki złuszczające (YASUMI Enzymatic Peeling oraz Oxybrazja - peeling wodno-tlenowy) usuwają zewnętrzną warstwę naskórka pozwalając na głęboką penetrację preparatu YASUMI Hyaluronic Acid 5% podczas etapu mezoterapii bezigłowej. Zabieg Głębokie OxyHyaluroNawilżenie LUX chroni i wzmacnia barierę skórną, zwiększając zdolność wiązania wody w głębszych warstwach skóry, a także zapobiega jej parowaniu.

S-skin specjalistyczny zabieg na lato

Zabieg S-Skin stworzony został w odpowiedzi na najczęstsze problemy skóry z uwzględnieniem okresu letniego. W pierwszym etapie zabiegu skóra jest dokładnie oczyszczona delikatnymi środkami myjącymi, które nie naruszają naturalnej bariery hydro-lipidowej skóry. Następnie usuwane zostają martwe komórki naskórka za pomocą peelingu, a na tak przygotowana skórę naniesiona zostaje ampułka z witaminą C. Aby spotęgować jej działanie stosowana jest infuzja tlenowa. Witamina C oraz tlen przywrócą blask skórze oraz sprawią, że będzie lepiej odżywiona i dotleniona. Dodatkowo witamina C wzmacnia naczynia krwionośne, chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, zapobiega oparzeniom słonecznym i powstawaniu zmarszczek. Na zakończenie zabiegu nakładana jest maska shakerowa dobrana indywidualnie do problemu skóry.

Regulamin oferty:

1. Zabieg nie łączy się z innymi dostępnymi w gabinecie zniżkami, kuponami rabatowymi, zniżkami urodzinowymi

2. Z zabiego mogą skorzystać dotychczasowi jak również nowi klienci gabinetu.

3. Z zabiegów można skorzystać wielokrotnie w okresie trwania promocji (od 08.06.19-31.08.19)

4. Zabiegów z oferty wakacyjnej nie można wykupić w formie bonu podarunkowego

5. Promocja trwa od 08.06.19 do 31.08.19

6. Z zabiegów promocyjnych można skorzystać tylko w gabinecie Yasumi Kalisz ul. Kopernika 13

7. zabiegi wykupione w ofercie promocyjnej nie podlegają zwrotowi oraz zamianie na inne zabiegi.

Wróć...

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon